Developerská skupina PORTIN staví na zkušenostech společností KPDG a EXAFIN.

map-big.jpeg

O nás

Skupina PORTIN patří v České republice mezi nejprogresivnější developery v oblasti retail parků.

Rozvoj zaznamenáváme také v dalších developerských segmentech.

Klademe důraz na kvalitu, dobré vztahy s obchodními partnery a dlouhodobou udržitelnost našich projektů.

  • Realizováno 27 projektů
  • V přípravě 38 projektů
  • Celková plocha projektů 265 000 m²

 

Více

Projekty

X
Zvětšit mapu

Aktuality

Napsali o nás - ŽATECKÝ A LOUNSKÝ deník.cz

13.5.2024

Dne 13.5.2024 vyšel článek o našem intenzivně připravovaném projektu s názvem V Žatci začala demolice jatek. Billa, Datart a další obchody budou později.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: V Žatci začala demolice jatek. Billa, Datart a další obchody budou později - Žatecký a lounský deník (denik.cz)

Více informací

Napsali o nás - ZNOJEMSKÝ deník.cz

25.4.2024

Dne 25.4.2024 vyšel článek o otevřením našeho retail parku v Miroslavi, které se uskutečnilo 24.4.2024 s názvem Supermarket Billa otevřel svou prodejnu v Miroslavi. Je první ve městě.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: Supermarket Billa otevřel svou prodejnu v Miroslavi. Je první ve městě - Znojemský deník (denik.cz)

Více informací

Napsali o nás - Seznam Zprávy

16.4.2024

Dne 16.4.2024 vyšel odborný článek s názvem Česko čeká nový boom nákupních parků, zasáhne i malé obce, ve kterém naleznete uvedené naše projekty jako retail park v Kozomíně, Tuchoměřicích, Terezíně a další.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: Česko čeká nový boom nákupních parků, zasáhne i malé obce - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Více informací

Napsali o nás - ČESKOBUDĚJOVICKÝ deník.cz

16.4.2024

Dne 19.4.2024 vyšel článek o našem projektu v Lišově s názve Na okraji Lišova otevřou nový nákupní park už za pár měsíců.

Celý článek si můžete prohlédnout zde:Na okraji Lišova otevřou nový nákupní park už za pár měsíců - Českobudějovický deník (denik.cz)

Více informací

Partneři