O nás

map-big.jpeg

Obchodní značka PORTIN spojuje obchodní aktivity developerské skupiny KPDG a EXAFIN. Skupina EXAFIN bude nadále vystupovat pod svou značkou v rámci vlastních projektů. PORTIN bude pokračovat v realizaci projektů komerčního developmentu se zaměřením na výstavbu a provozování retail parků na území České republiky. V současné době PORTIN připravuje také developerské projekty v oblasti rezidenčního developmentu.

Značka PORTIN zastřešuje jak společnost PORTIN invest, s.r.o., což je mateřská společnost pro nově zakládané projektové společnosti, tak společnost PORTIN one, s.r.o., což je servisní společnost skupiny PORTIN poskytující zázemí jednotlivým existujícím i budoucím projektovým společnostem.

PORTIN klade důraz na obnovitelné a udržitelné zdroje. Skupina PORTIN dále spolufinancuje školní a sportivní aktivity mládeže a podílí se na dobročinných a charitativních projektech.

Těšíme se jak na spolupráci s novými obchodními partnery, tak s těmi stávajícími, jejichž přízně a partnerství si velice vážíme.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jindřich Kukačka

JINDŘICH KUKAČKA

Jednatel společnosti

Vystudoval fakultu politologickou a fakultu ekonomickou na Universität Passau. Po studiích pracoval jako finanční a později projektový manažer v několika českých developerských společnostech.

V roce 2014 založil společnost KPD Group, která byla zaměřena čistě na developerskou přípravnou činnost. Od roku 2015 zahajuje společnost KPDG intenzivní spolupráci se společností EXAFIN. V roce 2019 KPDG spoluzakládá stavební společnost WELKIN. V roce 2021 KPDG spoluzakládá novou společnost PORTIN, pod níž budou nově realizovány veškeré projekty ve formě superholdingu. V holdingu je více než 30 projektových společností.

V současné době se Jindřich Kukačka věnuje také obhospodařování rodinného majetku. Je aktivní i na akademické půdě a touto cestou předává své zkušenosti a znalosti z oboru developmentu a finančního řízení. Prioritou však pro něho i nadále zůstává jeho rodina.

JIŘÍ KADLEC

Jednatel společnosti

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Při studiu v září 1992 založil agenturu zajišťující pronájmy bytů a domů pro pracovníky zahraničních bank, které v té době otevíraly své pobočky na českém trhu. Následně své aktivity rozšířil o běžnou realitní činnost.

V roce 1998 spoluzakládá společnost EXAFIN one, jejíž hlavní náplní se stává development rezidenčních projektů. Vedle této společnosti vznikají v následujících letech další firmy, zastřešující jednotlivé developerské projekty, sdružené pod značkou EXAFIN. Do současnosti skupina EXAFIN vybudovala a zkolaudovala přes 600 bytů a rodinných domů.

V roce 2015 EXAFIN začíná, vedle expandující developerské činnosti v oblasti bytů, úzce spolupracovat s KPDG a společně připravují výstavbu řady retail parků. Do této doby společně vybudovaly a otevřely desítky retail parků a řada dalších je v přípravě či výstavbě. V roce 2019 spoluzakládá stavební společnost WELKIN. Aktivity v oblasti retail parků v roce 2021 pak spolu s KPDG sdružují pod značku PORTIN.

Vedle aktivit v rezidenčním a retailovém developmentu se Jiří Kadlec účastní v několika start-up projektech, dále v obnovitelných zdrojích energie a zdravotnictví. Současně je v rámci skupiny EXAFIN též partnerem soukromých základních škol Heuréka a věnuje se i jinému donátorství.

Jiří Kadlec
Ondřej Farka

ONDŘEJ FARKA

Výkonný ředitel

Vysokoškolská studia v oboru ekonomie a finance dokončil v roce 2007. Od té doby se věnuje komerčnímu developmentu. Mezi lety 2010–2016 se věnoval podnikatelským aktivitám v České republice i zahraničí, konkrétně v západní Africe.

Spolupráci se skupinami KPDG a EXAFIN zahájil v roce 2016, tedy v počátcích spolupráce těchto dvou developerských společností. Skupina od roku 2021 funguje pod značkou PORTIN. Dynamického růstu a úspěchu, založeného na výborné kolektivní spolupráci, píli a chuti celého týmu PORTIN, si velice váží a těší ho.

Svou činnost Ondřej Farka soustřeďuje také na charitu. V roce 2006 zahájil spolupráci s Vojenským a špitálním řádem sv. Lazara Jeruzalémského, jehož je od roku 2019 Velkobailivem v rámci České republiky. Je hrdým manželem a otcem dvou dcer. Volný čas tráví nejraději s nimi na rodinném statku.

Partneři

Média

Napsali o nás - ČESKOLIPSKÝ deník.cz

14.6.2024

Dnes 14.6. vyšla reportáž ohledně našeho plánovaného projektu v Doksech s názvem Doksy budou mít nové nákupní centrum. Stavba na opuštěném místě má začít letos.

Celou reportáž si můžete prohlédnout zde: Doksy budou mít nové nákupní centrum. Stavba na opuštěném místě má začít letos - Českolipský deník (denik.cz)

Více informací

Napsali o nás - ŽATECKÝ A LOUNSKÝ deník.cz

13.5.2024

Dne 13.5.2024 vyšel článek o našem intenzivně připravovaném projektu s názvem V Žatci začala demolice jatek. Billa, Datart a další obchody budou později.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: V Žatci začala demolice jatek. Billa, Datart a další obchody budou později - Žatecký a lounský deník (denik.cz)

Více informací

Napsali o nás - ZNOJEMSKÝ deník.cz

25.4.2024

Dne 25.4.2024 vyšel článek o otevřením našeho retail parku v Miroslavi, které se uskutečnilo 24.4.2024 s názvem Supermarket Billa otevřel svou prodejnu v Miroslavi. Je první ve městě.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: Supermarket Billa otevřel svou prodejnu v Miroslavi. Je první ve městě - Znojemský deník (denik.cz)

Více informací

Napsali o nás - Seznam Zprávy

16.4.2024

Dne 16.4.2024 vyšel odborný článek s názvem Česko čeká nový boom nákupních parků, zasáhne i malé obce, ve kterém naleznete uvedené naše projekty jako retail park v Kozomíně, Tuchoměřicích, Terezíně a další.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: Česko čeká nový boom nákupních parků, zasáhne i malé obce - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Více informací

Pomáháme

Charitativní utkání pro Erička a Edvinka

11.1.2024

Poskytli jsme sponzorský dar pro sportovní Charitativní utkání pro Erička a Edvinka, které proběhne 10.2.2024 v Hluboké nad Vltavou.

Více informací

Dar pro Sebranice na podporu sportovních aktivit

28.6.2023

Poskytli jsme dar pro obec Sebranice za účelem podpory sportovních aktivit, zejména pro místní velmi úspěšný aerobikový team.

Více informací

Hlinecký folkový špekáček 2023

18.6.2023

Již podruhé jsme se stali sponzorem každoroční kulturní akce Hlinecký folkový špekáček.

Více informací

Dar pro Nadaci partnerství

17.4.2023

Letos v dubnu jsme poskytli finanční dar pro organizaci Nadace partnerství.

Více informací