O nás

map-big.jpeg

Obchodní značka PORTIN spojuje obchodní aktivity developerské skupiny KPDG a EXAFIN. Skupina EXAFIN bude nadále vystupovat pod svou značkou v rámci vlastních projektů. PORTIN bude pokračovat v realizaci projektů komerčního developmentu se zaměřením na výstavbu a provozování retail parků na území České republiky. V současné době PORTIN připravuje také developerské projekty v oblasti rezidenčního developmentu.

Značka PORTIN zastřešuje jak společnost PORTIN invest, s.r.o., což je mateřská společnost pro nově zakládané projektové společnosti, tak společnost PORTIN one, s.r.o., což je servisní společnost skupiny PORTIN poskytující zázemí jednotlivým existujícím i budoucím projektovým společnostem.

PORTIN klade důraz na obnovitelné a udržitelné zdroje. Skupina PORTIN dále spolufinancuje školní a sportivní aktivity mládeže a podílí se na dobročinných a charitativních projektech.

Těšíme se jak na spolupráci s novými obchodními partnery, tak s těmi stávajícími, jejichž přízně a partnerství si velice vážíme.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jindřich Kukačka

JINDŘICH KUKAČKA

Jednatel společnosti

Vystudoval fakultu politologickou a fakultu ekonomickou na Universität Passau. Po studiích pracoval jako finanční a později projektový manažer v několika českých developerských společnostech.

V roce 2014 založil společnost KPD Group, která byla zaměřena čistě na developerskou přípravnou činnost. Od roku 2015 zahajuje společnost KPDG intenzivní spolupráci se společností EXAFIN. V roce 2019 KPDG spoluzakládá stavební společnost WELKIN. V roce 2021 KPDG spoluzakládá novou společnost PORTIN, pod níž budou nově realizovány veškeré projekty ve formě superholdingu. V holdingu je více než 30 projektových společností.

V současné době se Jindřich Kukačka věnuje také obhospodařování rodinného majetku. Je aktivní i na akademické půdě a touto cestou předává své zkušenosti a znalosti z oboru developmentu a finančního řízení. Prioritou však pro něho i nadále zůstává jeho rodina.

JIŘÍ KADLEC

Jednatel společnosti

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Při studiu v září 1992 založil agenturu zajišťující pronájmy bytů a domů pro pracovníky zahraničních bank, které v té době otevíraly své pobočky na českém trhu. Následně své aktivity rozšířil o běžnou realitní činnost.

V roce 1998 spoluzakládá společnost EXAFIN one, jejíž hlavní náplní se stává development rezidenčních projektů. Vedle této společnosti vznikají v následujících letech další firmy, zastřešující jednotlivé developerské projekty, sdružené pod značkou EXAFIN. Do současnosti skupina EXAFIN vybudovala a zkolaudovala přes 600 bytů a rodinných domů.

V roce 2015 EXAFIN začíná, vedle expandující developerské činnosti v oblasti bytů, úzce spolupracovat s KPDG a společně připravují výstavbu řady retail parků. Do této doby společně vybudovaly a otevřely desítky retail parků a řada dalších je v přípravě či výstavbě. V roce 2019 spoluzakládá stavební společnost WELKIN. Aktivity v oblasti retail parků v roce 2021 pak spolu s KPDG sdružují pod značku PORTIN.

Vedle aktivit v rezidenčním a retailovém developmentu se Jiří Kadlec účastní v několika start-up projektech, dále v obnovitelných zdrojích energie a zdravotnictví. Současně je v rámci skupiny EXAFIN též partnerem soukromých základních škol Heuréka a věnuje se i jinému donátorství.

Jiří Kadlec
Ondřej Farka

ONDŘEJ FARKA

Výkonný ředitel

Vysokoškolská studia v oboru ekonomie a finance dokončil v roce 2007. Od té doby se věnuje komerčnímu developmentu. Mezi lety 2010–2016 se věnoval podnikatelským aktivitám v České republice i zahraničí, konkrétně v západní Africe.

Spolupráci se skupinami KPDG a EXAFIN zahájil v roce 2016, tedy v počátcích spolupráce těchto dvou developerských společností. Skupina od roku 2021 funguje pod značkou PORTIN. Dynamického růstu a úspěchu, založeného na výborné kolektivní spolupráci, píli a chuti celého týmu PORTIN, si velice váží a těší ho.

Svou činnost Ondřej Farka soustřeďuje také na charitu. V roce 2006 zahájil spolupráci s Vojenským a špitálním řádem sv. Lazara Jeruzalémského, jehož je od roku 2019 Velkobailivem v rámci České republiky. Je hrdým manželem a otcem dvou dcer. Volný čas tráví nejraději s nimi na rodinném statku.

Partneři

Média

Napsali o nás - pribram.cz

10.2.2023

Dle 10.2.2023 vyšel článek na webových stránkách pribram.cz ohledně našeho nového retail parku v Příbrami.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: Nové obchodní centrum v Příbrami otevře na podzim. Známe budoucí prodejce.

Více informací

Napsali o nás - Litoměřický deník.cz

3.2.2023

Dne 3.2.2023 o nás napsal Litoměčický deník o našem plánovaném projektu v městě Terezín s názvem Novou Billu a další obchodu plánují u Litoměřic. „Mekáč“ tu má jet i přes noc.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: Novou Billu a další obchodu plánují u Litoměřic

Více informací

Napsali o nás - iHLINSKO

22.1.2023

Dne 22.1.2023 vyšel článek ohledně našeho plánovaného retail parku v městě Hlinsko.

Celý článek si můžete prohlédnout zde: V Hlinsku vyroste nákupní park s desítkou obchodů známých značek

Více informací

Napsali o nás - Newstream

2.11.2022

Dnes vyšel na webu Newstream článek o připravovaném projektu v Jinočanech u Prahy, kde v sousedství logistických hal vznikne náš další retail park.
Celý článek je zde: U Prahy vyroste do roka další logistický areál. Práci by zde mělo najít na 400 lidí

Více informací

Pomáháme

Polička - Vánoční strom roku 2022

14.11.2022

Darovali jsme městu Polička vánoční strom. Tento krásný smrk je umístěn na Palackého náměstí a dokonce o tom byl napsán článek, který je zveřejněn na webových stránkách města Polička.

Celý článek si můžeme přečíst zde: Vánoční strom roku 2022

Více informací

Dar pro FK Jinočany

16.9.2022

Poskytli jsme finanční dar pro FK Jinočany, z.s. za účelem podpory činnosti sportovního spolku a zlepšení zázemí klubu.

Více informací

Hlinecký folkový špekáček

12.8.2022

Skupina PORTIN se stala jedním ze sponzorů Hlineckého folkového špekáčku 2022.

Více informací

Dar pro HC Kolínští Kozlové

2.12.2020

Poskytli jsme finanční dar pro HC Kolínští Kozlové, s.r.o. pro podporu ledního hokeje v Kolíně.

Více informací